Güvenlik Kamerası Sistemleri

AHD KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ

AHD Analog HD Kamera Nedir?
AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 1mp,1.3 mp, ve 2, mp kamera özerllikleri mevcuttur. Ahd Kamera Sistemleri analog kamera kayıt cihazları ile uyumlu değildir. Yani Analog bir kamera güvenlik sistemine sahip iseniz AHD kamera sistemi ile bu kameraları değiştirdiğinizde eski dvr ınız bu kameralara hizmet vermeyecektir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

Şirketinizin, Oturduğunuz Sitenin, kamera güvenlik sistemini en uygun fiyat ve ödeme şekli ile montaj dahil fiyatlarla yada 24 ay taahhütlü kiralama veya taksitli kurgu çözümlerimizlede sahip olabilirsiniz.

IP KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

IP Kamera sistemlerinin çalışma şekli yaklaladığı görüntüleri kullanısına anlık olarak göndermektedir. IP Kameraları analog ve ahd kameralardan farkı bu kamera sistemi aldığı görüntüleri DVR cihazına kayıt ederken ıp kameralar görüntüleri internet üzerinden switch ler vasıtası ile NVR cihazına gönderir. Bu kameralar kablolu ve kablosuz olarak ayrılmaktadır. Kablosuz ıp kameralar mevcut internet sistemi üzerinden wifi bağlantısı üzerinden haberleşme sağlayarak aldıkları görüntüleri kullanıcına iletirler.
Siz bu görüntülere internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi IOS VE Android uygulamar ile cep telefonu akıllı tablet ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.
Görüntü kalitesi diğer analog ve ahd kameralara göre daha yüksektir.

MOBIL DVR

Öğrenci servisi, Personel servisleri, Otobüs, minibüs ve diğer tüm taşıtlar için tasarlanmış olan bu sistem araç içerisindeki kameraların yakaladığı görüntüleri MVR denilen kayıt cihazına gönderir, bu kayıt cihazı operatörlerin 3G alt yapısını kullanarak internet üzerinden veya akıllı telefon ve tabletlerden izleme olanağı sağlar. Bu sistem online yada offline olarak da hizmet verir.

Kayıt cihazı 4 kanal DVR üzerinden 4 adet kameraya hizmet vermektedir. Sistemin online olması durumunda cihaza takılacak 3G veya 4G simkartlar ve bu hatta bağlı operatör tarafından daha öncesinde verilmiş olan sabit ip üzerinden sağlamaktadır.

MVR kayıt cihazları 2 tiptir. Bunların MVR diye tabir edilen modelde ilgili simkart direk olarak kayıt cihazının içerisine takılır. Mobil DVR olarak tabir ettiğimiz diğer kayıt cihazında ise bu simkart 3G modem vasıtası ile cihaza uygulanmaktadır. Her iki sistemdede çalışma prensibi aynıdır. Araç İçi Kamera Sistemi almanın 2 avantajı var ve size uygun araç içi kamera sahibi olma ve ödeme şekilleri