Kameralı Araç Takip Sistemleri

ARAÇ İÇİ KAMERA SİSTEMİ

Sadece Harita Üzerinde izlemek yetmiyor araç içerisini görmek istiyorum diyorsunuz ?

Artık filonuzun nerede olduğunu araç takip ile hem harita üzerinde hemde kameradan içerisini göreceksiniz. Sistem sayesinde 3G üzerinden araç içerisinde ki yolcuları ve aracın geçtiği güzergahı aynı anda izeleyeceksiniz.Aynı anda anlık görüntü taşıma ve kayıt özelliği ile..

Ayrıntılı bilgi ve demo için mutlaka bizi arayınız.

Nasıl Çalışır:
Araçta bulunan kameraları  internet üzerinden an ve an izleyebildiğiniz gibi izlenen görüntüleri istediğiniz zaman aynı anda bilgisayarınıza kayıt edebileceksiniz. ,yine istediğiniz zaman ünitenin içerisinde kayıt edilmiş görüntüleri bir başka usb bellek, bilgisayar, lap top gibi hafızalı ürünler üzerine aktarabilirsiniz.
Sistem,  uzaktan izleme yapılmadığı durumlarda herhangi  bir GSM/GPRS  maliyeti  oluşmadan kameralardaki görüntüleri  tarih ve zaman bilgisi ile 15 dk.lık dosyalar halinde H264 formatında 7/24 kayıt etmektedir.Herhangi bir durumda  60-90  gün geçmişe yönelik olarak bu kayıtlara uzaktan yada cihazdan ulaşılabilirsiniz.
Kameralı Araç Takip Sistemin uygulanacağı aracın özelliklerine ve görevine göre;  gece görüşlü, harekete duyarlı, dış ortam, su geçirmez, tampon kamerası  gibi çok çeşitli ve özellikli kameralar kullanılabilir.