Sistem Odası Isı Takip

Sistem Odası Isı Takip &  Su Basma Uyarı Sistemi

Server odalarında kullanılan cihazlar sıcaklık ve nem alt-üst sınır değerlerinde çalıştıklarında kullanım ömürleri oldukça düşmektedir. Bu durumda şirketinizin planladığı harcamaların dışında harcama yapmanıza neden olacaktır. Sistem odası ısı takip sistemi ile birlikte olası ısı ve nem değişikliklerinde anlık bildirim alabileceksiniz. Özellikle ISO 27001 sertifikası almak için zorunlu duruma gelen sistem odalarının ısı ve nem takip sistemi, ve bu belgeye ait teknik özelliklerin tamamına sahip tek cihazdır.

Sistem odalarının ısı, nem, duman, su baskını gibi olağan dışı  durumlarda MTL 100 ile takip edilmesi sistem odalarının çalışma verimlerini kontrol altına almaktadır. Sistem veya sunucu odası ısı takip cihazı ile ısı  & ısı ve nem sensörleri ile  anlık ısı ve nem bilgilerini anlık olarak IOS ve /veya ANDROID uygulama ve web sunucu üzerinden kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz.

Bendis Isı Takip Sistemi üzerinden belirlenecek alt ve üst ısı değerlerinde limit aşımlarında anlık bildirim veya e-mail ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tabanlı çalışma özelliği ile internetin bulunduğu her alandan sistem odası veya sunucu odalarının kontrolü sağlayabilirsiniz ısı, nem, sıcaklık, duman ve su basması sensörler ile sistem odası kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Isı ve nem takip sensörü haricinde, duman sensörü, su basma sensörü, kapı sensörü de sisteme takılabilmektedir. Bu sayede sistem odalarında olası yangın, su basma ve yetikisi kapı açılması gibi durumlarda cep telefonu uygulaması üzerinden anlık bildirim alabilirsiniz.

  • Anlık Isı Ve Nem Takip
  • Ios Ve Android Uygulama üzerinden bildirim.
  • Mail üzerinden bildirim gönderme.
  • Mobil APK üzerinden Anlık veri izleme rapor alma
  • Web Sitesi üzerinden anlık izleme sayısal ve grafiksel rapor alma imkanı
  • Web uygulama üzerinden alarm limit tanımlama
  • Kolay kullanım