HGS Otopark Araç Geçiş Sistemi

HGS Otopark & Araç Geçiş Sistemleri

Sitelere ve tesislere araç giriş çıkışını kontrol etmek için kullanılan otopark ve araç geçiş sistemleri hızlı ve pratik giriş çıkış yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler; geçiş engelleyici ve geçiş kontrol amacıyla kullanılır. Geçiş kontrol sistemi plaka tanıma, OGS ve HGS geçişlerinde kullanılır. Geçiş engelleyici sistem ise bariyer aracılığıyla izinsiz geçişleri önlemeye yardımcı olur. Otopark giriş ve çıkışlarını daha güvenli hale getiren sistem hızlı ve işlevsel bir kullanım sunar. Sistem sayesinde yabancı ziyaretçilerin girişlerini kontrol edebilirsiniz.

Çalışma Prensibi

Otopark ve site girişlerinde bulunan sistem sayesinde araç içerisinde bulunan okuyucu  bilgisayara aracın bilgileri gönderilir. Okuyucudan bilgisayara gelen araç bilgileri sistemdeki gerekli izinleri çalıştırır. Giriş yetkisi olan araç için gerekli sinyal gönderilir ve kapı açılır. Yetkisi olmayan bir girişi site güvenlik görevlisi kontrol eder. Bu güvenli araç geçiş sistemi sayesinde hızlı ve işlevsel bir kullanım sağlanır.

Site girişlerinde hızlı geçiş için ideal olan HGS Geçiş Sistemi sayesinde otopark girişi önünde yığılmanın engellemesinin yanı sıra güvenli bir kullanım sunar. Pratik ve konforlu bir kullanım sunan HGS Geçiş Sistemi sayesinde araç giriş çıkışlarını hızlandırabilirsiniz.

HGS Geçiş Sistemi Faydaları

Son derece hızlı ve güvenli bir şekilde çalışan HGS Geçiş Sistemi konforlu ve kolay bir geçiş denetimi sağlar. Site girişlerinde ve tesis girişlerindeki araç yığılmalarını ve beklemeleri önlemek için ideal olan bu sistem hızlı ve güvenli bir kullanım sunar. HGS Geçiş Sistemidaha hızlı giriş ve çıkış sunmasının yanı sıra güvenli bir sistem olması ile de kolay kullanım sunar. Özellikle site, apartman ve iş yeri otoparklarında giriş ve çıkışına onay verilen araçların hızlı geçiş yapması için konforlu ve işlevsel bir sistemdir. Bunun yanı sıra HGS geçiş sistemleri yabancı ziyaretçilerin kontrollü geçiş yapmasını sağlar. Otomatik geçiş sisteminde, otopark bariyeri, otomatik araç geçiş kontrol paneli gibi birçok ünite bulunur.